صفحه اصلی / ابزارآلات / ابزار آلات میلواکی ساخت کجاست

ابزار آلات میلواکی ساخت کجاست

ابزار آلات میلواکی ساخت کجاست

تاریخچه میلواکی

میلواکی تولید کننده حرفه ای ابزار صنعتی, لوازم جانبی و ابزار دستی برای مصرف کنندگان حرفه ای است.از سال 1924 میلادی (1302 شمسی) که شرکت میلواکی شروع به فعالیت کرده جزو تعیین کنندگان استاندارد های صنعت از جمله کیفیت و دوام بوده است. تکنولوژی لیتیوم-یون با ورود خود باعث تغیر تولید و طراحی ابزار شد. میلواکی نیز با پیشروی در تولید ابزار با تکنولوژی لیتیوم یون باعث نوآوری و افزایش کارایی ابزار شده است. میلواکی در تولید ابزار خود در کنار صنعت گران بوده و همیشه بر اساس نیاز های آن ها محصولات را طراحی کرده تا ابزاری هوشمند و کارا تر را ارائه دهد.

میلواکی برند اولی ها

سال 1924: ساخت اولین دریل برقی سبک قابل حمل با عنوان Hole-Shooter
سال 1949: ساخت اولین دریل سرکج جهان
سال 1949: معرفی ترمز ایمنی برای فرزها جهت کاهش خطرات ایمنی
سال 1951: ساخت اولین اره افقی‌بر برقی خودکار قابل حمل با عنوان Sawzall
سال 1970: معرفی دریل‌های با گشتاور بالا با عنوان Hole-Hawg
سال 1979: ساخت اولین چرخ سنباده امریکایی
سال 1991: اره‌های افقی‌بر Super Sawzall با کمترین لرزش در حین کار
سال 1994: اولین کمپانی ابزار با استاندارد ایزو 9001 در تمامی بخش‌های کاری
سال 1999: معرفی اره‌های گردبر Tilt-Lok که قابلیت برش در زوایای مختلف دارند
سال 2005: اولین کمپانی ابزار استفاده کننده از باتری‌های لیتیوم یون
سال 2008: معرفی دو خط تولید M12 و M18 با استفاده از باتری‌های لیتیوم یون
سال 2008: معرفی ابزارهای دستی فولادی سخت شده با یخ

فعالیت میلواکی:

از زمانی که صنعت ساختمان سازی در امریکا رواج پیدا کرد ابزار میلولکی به علت دوام , کیفیت و قابل حمل بودنشان مورد توجه قرار گرفتند. در حال حاضر میلواکی بیش از 500 ابزار و 3,500 نوع لوازم جانبی تولید می‌کند.

همکاری با هنری فورد:

پیترسون اولین تولید کننده میلواکی بود. روزی فورد مشتری ثابت شرکت با یک چالش جدید پیش پترسون آمد. این چالش تولید دریلی سبک با ظرفیت 6 میلیمتر بود.  دریل های دیگر موجود در بازار سنگین بوده و کار با آن ها نیز بسیار سخت بوده است. این چالش باعث به وحود آمدن هول-شوتر (Hole-Shooter) شد. سیبرت شریک پیترسون بعد از آتش گرفتن کارخانه هایشان یک بیزنس جدید را خریداری کرد. و مجموعه بوجود آمده را با نام کمپانی ابزار الکتریک میلواکی راه اندازی کرد. در ابتدا میلواکی با تعمیر ابزار شروع به کار کرد و همیشه به بازخور مصرف کنندگان توجه کرده و در پی اصلاح ابزار و نوآوری بوده است. با گرداوری امار و انالیز آن ها و نوآوری مهندسان هول شوتر به ابزاری قدرتمندتر و با دوام‌تر تبدیل شد. داشتن استانداردهای بالا و کیفیت بسیار خوب شرکت باعث جلب توجه دولت ایالات متحده شده و منجر به عقد قرار دادهایی شد. از آن پس میلواکی برای نیروی دریایی امریکا ابزاری از جمله سنباده, فرز انگشتی و دریل چکشی تولید می‌کرد.

M18-M12

سری محصولات m12 , m18 میلواکی از سه تکنولوژی براشلس , باتری رد لیتیوم و هوش ردلینک پلاس برخوردارند. باتری های رد لیتیوم که منحصر به شرکت میلواکی است دارای 40% طول کار- 20% قدرت و 50% شارژ بیشتر نسبت به نسخه های قبلی است.رد لینک پلاس هم یک برد است که در این مدل دستگاه ها به کار می‌رود تا از داغ شدن موتور و باتری جلوگیری کند. در کل یک رابط بین موتور, شارژر و باتری است.

میلواکی برند امریکایی که همیشه عالی کار کرده و  قیمت بالایی نیز دارد.

میواکی

شاید این ها را نیز دوست داشته باشید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --