پشتیبان 1
پشتیبان 2
کارشناس فروش
صفحه اصلی / قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفا موارد ذکر شده ذیل را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی تورینگ صنعت به دقت ملاحظه کرده و مدنظر قرار دهید.

ورود کاربران به حساب کاربری در وب‌ سایت تورینگ صنعت هنگام استفاده از پروفایل شخصی، مطالعه مقالات، بررسی، خرید و دیگر خدمات ارائه شده توسط تورینگ صنعت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و نحوه استفاده از خدمات و سرویس‌های فروشگاه اینترنتی تورینگ صنعت می‌باشد. توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنای پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین تورینگ صنعت از سوی کاربر می‌باشد.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در این صفحه، جایگزین کلیه توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.

قوانین عمومی

کلیه قوانین و رویه‌های تورینگ صنعت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می‌باشد. در صورتی که در قوانین مندرج در این صفحه، رویه‌ها و خدمات تورینگ صنعت در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروزرسانی می‌شود و شما توافق می‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری، کاربر، مصرف‌کننده، همکار

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات تورینگ صنعت اقدام کند. مشتری یا مصرف‌کننده مطابق قانون تجارت الکترونیک هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام کند. کاربر یا مشتری همکار یا به اختصار همکار به شخصی گفته می‌شود که به عنوان شغل اول یا دوم اقدام به فروش، پخش ویا نصب کالاهایی همچون محصولاتی که در وب‌سایت تورینگ صنعت به فروش می‌رسد، می‌کند.

حریم شخصی کاربران

تورینگ صنعت به اطلاعات شخصی و خصوصی افرادی که از خدمات سایت تورینگ صنعت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند. تورینگ صنعت متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع شما با استفاده از فروشگاه اینترنتی تورینگ صنعت ، رضایت خود را از تورینگ صنعت در این زمینه نشان می‌دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، تورینگ صنعت  هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

تورینگ صنعت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده در صفحه “تماس با ما” با ما در میان بگذارید.

قوانین عودت وجه

در صورت عدم موجودی کالا و یا تغییر قیمت ناگهانی کالاهای موجود در سایت ، هزینه پرداخت شده به صورت کامل عودت خواهد شد و خرید کن لم یکن تقلی می شود.